O Zakładzie Ślusarsko-Kotlarskim Krzysztof Adamkiewicz

Działamy w branży od ponad 20 lat. Zajmujemy się produkcją kotłów, zwłaszcza na paliwa stałe, a także bojlerów na ciepłą wodę i buforów. Nasze wyroby są trwałe i zgodne z wymaganiami dotyczącymi wpływu na środowisko. Cechują się wysoką efektywnością cieplną, pozwalając na wykorzystanie zarówno w małych, jak i dużych obiektach. Oferujemy m.in. piece na ekogroszek, drewno czy węgiel sprawdzające się w budynkach o metrażu przekraczającym 200 m2. Skupiamy się na kotłach o mocy od 5 do 500 kW. Doradzamy naszym klientom odnośnie wyboru odpowiedniego urządzenia, biorąc pod uwagę metraż budynku, jego kubaturę oraz materiały, z których został stworzony.

Większość elementów kotłów z naszej oferty wykonujemy samodzielnie. Dysponujemy bowiem własnym parkiem maszynowym. Obejmuje on urządzenia do cięcia CNC, a także zginarki i półautomaty spawalnicze. Zatrudniamy profesjonalnych spawaczy z uprawnieniami do spawania metodą MIG i MAG. Dzięki temu możemy działać sprawnie, dbając o najmniejsze detale naszych produktów. Wszystkie wyroby Zakładu Ślusarsko-Kotlarskiego Krzysztof Adamkiewicz są objęte gwarancją. Oferujemy także serwis pogwarancyjny, pozwalający na usunięcie ewentualnych usterek.

Współpracujemy m.in. z hurtowniami instalacyjnymi, instalatorami i hydraulikami. Dostarczamy nasze produkty zwłaszcza do domów klientów indywidualnych, a także budynków firmowych, w których zwykle konieczne jest zastosowanie pieców o większej mocy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!