Showing all 10 results

Kotły Pellar

Oferujemy kotły Pellar, które spełniają wymagania dotyczące efektywności energetycznej i dopuszczalnej emisji spalin. Powstają z myślą o obiektach mieszkalnych i wielkopowierzchniowych obiektach o innym przeznaczeniu. Oferujemy kotły Pellar o mocy od 12 kW do 150 kW. Najwydajniejsze z nich pozwalają na zastosowanie w budynkach o powierzchni sięgającej nawet 1500 m2.

Kotły Pellar wyposażono w samoczyszczący palnik pelletowy. To produkty zgodne z wymaganiami Eco Design i Ekoprojekt. Oferujemy wyłącznie piece 5 klasy, czyli zgodne z najnowszymi przepisami dotyczącymi standardów i maksymalnej emisji spalin. Dzięki temu mogą być one objęte dotacją na modernizację systemów ogrzewania w budynku.

Pomagamy dobrać odpowiednią moc kotła do powierzchni obiektu i typu budownictwa. Nasze piece z podajnikiem są wykorzystywane do ogrzewania zarówno budynków, jak i wody użytkowej. Pellet jest materiałem ekologicznym, powstającym z odpadów produkowanych w trakcie obróbki drewna. Wykazuje on wysoką wydajność przy niewielkiej masie. Pozwala też na wygodne składowanie w małych kotłowniach.