Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kotły mini bio

Sprzedajemy kotły mini bio 5 klasy. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by zminimalizować ilość szkodliwych substancji trafiających do środowiska. Dostępne produkty spełniają wymagania Eco Design, Ekoprojekt oraz Eco Design 2022. Wykonano je z trwałych materiałów, w tym żeliwa, które jest odporne na działanie wysokich temperatur. Blacha o grubości 6 mm zapewnia odpowiednią trwałość, pozwalając na bezpieczne korzystanie z kotła przez lata.

Dostępne kotły mini bio są zgodne z obowiązującymi przepisami, dotyczącymi klasy urządzeń wykorzystywanych do ogrzewania budynków. Podlegają one również dofinansowaniu. Sprzedajemy modele o różnej mocy – od 8 do 12 kW. Pozwalają one na wykorzystanie w małych i średnich domach. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiedni wariant do metrażu danego budynku i jego zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową. Nasze piece zasypowe 5 klasy cechują się niewielkimi wymiarami, dlatego sprawdzą się nawet w bardzo małych piwnicach i kotłowniach.

Nasze kotły minio bio wyposażono w nowoczesne rozwiązania, które zwiększają ich funkcjonalność. Mowa tu m.in. o automatycznym podajniku paliwa. Kotły tego typu zużywają niewiele opału przy zachowaniu dużej mocy grzania. Wyposażono je w elementy, które ułatwiają oczyszczanie pojemnika ze zgromadzonego w nim popiołu. Wiele takich produktów pozwala na sterowanie z wykorzystaniem elektronicznych paneli.

Zapraszamy do zapoznania się z kotłami mini bio dostępnymi w naszym sklepie.