Showing all 6 results

Kotły na ekogroszek – EKO KMB

Kotły na ekogroszek są chętnie wybierane przez licznych klientów ze względu na wydajność użytkowania. Palnik retortowy w większości przypadków dostępny jest z automatycznym podajnikiem, co również wpływa na efektywność pracy pieca oraz łatwość jego codziennej obsługi. Każdy piec opalany ekogroszkiem wyposażony jest w wentylator, który dodatkowo doprowadza powietrze do komory paleniska, zapewniając w ten sposób wydajne spalanie. Automatyczne sterowanie pozwala z kolei na utrzymanie stałej temperatury we wnętrzach bez konieczności doglądania pieca w ciągu dnia.

Modele pieców EKO KMB

Nasza oferta obejmuje kilka modeli EKO KMB, które cechują się wysoką jakością materiałów użytych do produkcji, a dodatkowo spełniają normy ekologiczne klasy 5. Wszystkie piece na ekogroszek oferowane przez nas posiadają automatyczny podajnik. Poszczególne modele różnią się przede wszystkim mocą działania. Można wybierać spośród modeli o mocy 15, 20, 25, 30, 35 oraz 50 kW, dzięki czemu z łatwością można kupić odpowiedni typ pieca dopasowany do powierzchni budynku. Ekogroszek jest materiałem ekologicznym, ponieważ spełnia restrykcyjne normy Unii Europejskiej związane z zawartością siarki i popiołu podczas spalania danego paliwa. Palnik na ekoenergię dodatkowo jest prosty w obsłudze a paliwo opałowe jest łatwo dostępne.

Jeśli szukasz sprawdzonych kotłów na ekogroszek wykonanych z wysokiej jakości materiałów, to zapraszamy do kontaktu z naszym Zakładem Ślusarsko-Kotlarskim. Pomożemy wybrać odpowiedni model oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące poszczególnych typów pieców.