Showing 1–12 of 25 results

Kotły na ZGAZOWANIE DREWNA

EKO UKS PLUS 2 – 8 kW

6 500,00  z VAT

Kotły na ZGAZOWANIE DREWNA

EKO UKS PLUS 2 – 13 kW

7 000,00  z VAT

Kotły na WĘGIEL ZASYPOWE - KGR

KGR 12 kW

7 200,00  z VAT

Kotły na ZGAZOWANIE DREWNA

EKO UKS PLUS 2 – 19 kW

7 350,00  z VAT

Kotły na WĘGIEL ZASYPOWE - KGR

KGR 18 kW

7 900,00  z VAT

Kotły na ZGAZOWANIE DREWNA

EKO UKS PLUS 2 – 25 kW

7 950,00  z VAT

Kotły na WĘGIEL ZASYPOWE - KGR

KGR 27 kW

8 500,00  z VAT

Kotły na WĘGIEL ZASYPOWE - KGR

KGR 35 kW

9 100,00  z VAT

Kotły na PELLET

MINI PELL 8 kW

9 400,00  z VAT

EKO KMB

EKO KMB 15 kW

10 100,00  z VAT

EKO KMB

EKO KMB 20 kW

10 600,00  z VAT

EKO KMB

EKO KMB 25 kW

10 900,00  z VAT

Piece i kotły CO dostępne w Pleszewie

Centralne ogrzewanie to jedna z podstawowych instalacji w każdym budynku. Niezależnie od tego, czy jest to dom mieszkalny, biurowiec, czy lokal usługowy, zapewnienie ciepła jest niezbędne. Do ogrzewania budynków używa się przede wszystkim kotłów CO, czyli centralnego ogrzewania. Ich zadaniem jest podgrzanie nośnika ciepła, który rozprowadzany jest po obiegu instalacji grzewczej. Dzięki temu niezależnie od pogody oraz temperatury na zewnątrz można cieszyć się ciepłem we wnętrzu budynku. Nowoczesne piece CO pozwalają na efektywne utrzymanie stałej temperatury w budynku bez konieczności ciągłego uzupełniania paliwa w komorze kotła. Ponadto produkowane przez nas kotły spełniają restrykcyjne normy spalania, co sprawia, że są bardziej przyjazne środowisku naturalnemu. Sprzedajemy piece CO na drewno oraz węgiel. To od klienta zależy, jaki rodzaj urządzenia i opału wybierze. Wszystkie dostępne produkty są dostępne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi klas instalacji centralnego ogrzewania.

Nasza oferta pieców i kotłów CO

W Zakładzie Ślusarsko-Kotlarskim Krzysztofa Adamkiewicza oferujemy szeroką ofertę kotłów centralnego ogrzewania o różnych wymiarach, mocy oraz typach paliwa opałowego. Proponujemy piece CO na pellet, ekogroszek oraz zasypowe na węgiel. Klienci mogą wybierać spośród kompaktowych pieców lub tych o nieco większych rozmiarach. Oferujemy również piece z automatycznym podajnikiem, które do minimum angażują inwestora w procesie ogrzewania budynku. Taki podajnik wystarczy uzupełnić opałem raz na kilka dni. Ponadto proponujemy piece CO 8 kW, 12 Kw oraz o mocy nawet do 150 kW – idealnie sprawdzające się w większych budynkach.

Na wszystkie piece dostępne w naszej ofercie udzielamy gwarancji. Jeśli masz z problemem z wyborem odpowiedniego modelu, zapraszamy do kontaktu z nami. Wykwalifikowani specjaliści pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości oraz wybrać piec CO jak najbardziej dopasowany do budynku oraz indywidualnych potrzeb użytkowników.

Piec CO 8 kW

W skład naszego asortymentu wchodzi m.in. piec CO 8 kW. Pozwala on na ogrzanie budynków o powierzchni do 100 m2. Takie urządzenie sprawdzi się doskonale zwłaszcza w małych domach mieszkalnych. Dostępne kotły o mocy 8 kW są zgodne z wymaganiami Eco Design i Ekoprojekt. To modele zasypowe, które pozwalają na łatwe uzupełnianie. Zajmują one niewiele miejsca, dlatego są dobrym wyborem do małych budynków mieszkalnych. Kotły 8 kW to modele o najniższej mocy spośród produktów dostępnych w naszym asortymencie. Oferujemy bowiem piece CO, które pozwalają na zastosowanie w budynkach o metrażu przekraczającym nawet 200 m2.

Sprzedajemy nasze kotły CO w Pleszewie. Docieramy do klientów z tego miasta oraz okolicznych miejscowości. Pomagamy dopasować odpowiedni model urządzenia do potrzeb danego użytkownika. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem.