Showing 1–12 of 27 results

Piece i kotły CO

Centralne ogrzewanie to jedna z podstawowych instalacji w każdym budynku. Niezależnie od tego, czy jest to dom mieszkalny, biurowiec czy lokal usługowy, zapewnienie ciepła jest niezbędne. Do ogrzewania budynków używa się przede wszystkim kotłów CO, czyli centralnego ogrzewania. Ich zadaniem jest podgrzanie nośnika ciepła, który rozprowadzany jest po obiegu instalacji grzewczej. Dzięki temu, niezależnie od pogody oraz temperatury na zewnątrz, można cieszyć się ciepłem we wnętrzu budynku. Nowoczesne piece CO pozwalają na efektywne utrzymanie stałej temperatury w budynku bez konieczności ciągłego uzupełniania paliwa w komorze kotła. Ponadto produkowane przez nas kotły spełniają restrykcyjne normy spalania, co sprawia, że są bardziej przyjazne środowisku naturalnemu.

Nasza oferta pieców i kotłów CO

W Zakładzie Ślusarsko-Kotlarskim Krzysztofa Adamkiewicza oferujemy szeroką ofertę kotłów centralnego ogrzewania o różnych wymiarach, mocy oraz typach paliwa opałowego. Proponujemy piece CO na pellet, ekogroszek oraz zasypowe na węgiel. Klienci mogą wybierać spośród kompaktowych pieców lub tych o nieco większych rozmiarach. Oferujemy również piece z automatycznym podajnikiem, które do minimum angażują inwestora w procesie ogrzewania budynku. Taki podajnik wystarczy uzupełnić opałem raz na kilka dni. Ponadto proponujemy piece CO 8 kW, 12 Kw oraz o mocy nawet do 150 kW - idealnie sprawdzające się w większych budynkach.

Na wszystkie piece dostępne w naszej ofercie udzielamy gwarancji. Jeśli masz z problemem z wyborem odpowiedniego modelu, zapraszamy do kontaktu z nami. Wykwalifikowani specjaliści pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości oraz wybrać piec CO jak najbardziej dopasowany do budynku oraz indywidualnych potrzeb użytkowników.