Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Kotły na WĘGIEL ZASYPOWE - KGR

KGR 12 kW

7 200,00  z VAT

Kotły na WĘGIEL ZASYPOWE - KGR

KGR 18 kW

7 900,00  z VAT

Kotły na WĘGIEL ZASYPOWE - KGR

KGR 27 kW

8 500,00  z VAT

Kotły na WĘGIEL ZASYPOWE - KGR

KGR 35 kW

9 100,00  z VAT

KGR kocioł zasypowy

Oferujemy kotły zasypowe KGR, które pozwalają na wykorzystanie w małych i dużych budynkach. W naszym asortymencie można znaleźć takie urządzenia o mocy od 12 kW do 35 kW. Służą one do ogrzewania wody użytkowej oraz całego budynku. Znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w budynkach mieszkalnych, a także warsztatach czy gospodarstwach wiejskich. Modele zasypowe cechują się niewielkimi wymiarami i możliwością łatwego załadowywania paliwami stałymi od góry. Dzięki temu pozwalają na umieszczenie nawet w bardzo małych budynkach, w których nie da się stworzyć dużej kotłowni. Oferujemy zwłaszcza piece zasypowe 5 klasy.

Dostępne kotły zasypowe typu KGR są zgodne z normą PN-EN303-5:2012. Nie powodują nadmiernego zanieczyszczenia powietrza i spełniają wymagania dotyczące ekologiczności stawiane przez obowiązujące prawo. Nasze kotły składają się z korpusu, palnika z podajnikiem paliwa i zbiornikiem, izolacji termicznej, wentylatora i sterownika. Wszystkie te elementy wykonano z materiałów, które nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem działania wysokich temperatur. Urządzenia pozwalają także na łatwe usuwanie zgromadzonego popiołu. Palenisko znajduje się za szczelnymi, izolowanymi cieplnie drzwiczkami, co zapewnia bezpieczeństwo korzystania.

W skład naszego asortymentu wchodzi kilka modeli kotłów zasypowych typu KGR. Różnią się one od siebie mocą, a więc możliwością ogrzania budynków o konkretnej powierzchni. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiedni model do wielkości obiektu oraz indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.